Metamorfozy i opinie

Pewnego dnia, patrząc na siebie w lustrze, przeraziłam się własnego odbicia. Od jakiegoś czasu obserwowałam profil Perfect Face i postanowiłam napisać. Lilia obejrzała moje zdjęcia i doradziła kurs Shine Up. Postanowiłam nie czekać na cud i zaczęłam ćwiczyć. Codziennie ćwiczę od 6 września. Po dwóch miesiącach czuje się o wiele bardziej pewna siebie. Nie boje się ani obrzęków, ani zmarszczek. Kondycja skóry się polepszyła i nie przetłuszcza się tak jak wcześniej.

Uzależniłam się od ćwiczeń i nie mogę przestać ćwiczyć😆

Mam na imię Lara i mam 47 lat.

Jakiś czas temu trafiłam na Twój profil na Ig i jestem zachwycona! Wszystko, co poznaję dzięki Tobie, jest bardzo inspirujące i pozytywne. Poczułam nieodpartą potrzebę odezwania się do Ciebie, żeby Ci podziękować.

Z tego co i w jaki sposób mówisz, przebija zachwyt nad ludzkim ciałem i jego cudownymi właściwościami, akceptacja różnorodności jego budowy i wyglądu. To jest bardzo piękne w świecie, gdzie tak często słychać w wypowiedziach pogardę i wulgarność. Ile jest mądrości w holistycznym podejściu, które propagujesz, np. jak dbanie o emocje, sen, sposób bycia, korzystnie wpływa na ciało. I choć od lat staram się uważnie słuchać swojego ciała, to muszę przyznać, że odkryłam dzięki Tobie, jaką odpowiedź daje mi moja twarz.
Ty pomagasz dziewczynom zatroszczyć się o swoje ciało, doceniać je i zachwycić się jego możliwościami. A to taki element pokochania samej siebie. I jak zobaczyłam u Ciebie ćwiczenia twarzy, ruszanie nosem (!) i możliwości ludzkich mięśni, to sama rozumiesz, o ile wzrósł mój podziw dla zaprojektowanej konstrukcji, jaką jest człowiek. Dlatego muszę Ci podziękować.

Dałaś mi też tym zapał do pracy nad sobą i dla siebie. Odkryłam, na ile spraw mam jeszcze wpływ (np. na grawitację), ile mogą zdziałać. A to jest świetne antidotum na rezygnację i zniechęcenie. Twoja piękna twarz i osobowość są najlepszą reklamą tego, co robisz.

Życzę Ci niekończącej się radości z tego, co robisz.

Cześć Lilia 🙂

Chciałam Ci jeszcze raz podziękować za miło spędzony czas podczas kursu, za pokazanie wszystkich ćwiczeń i za cenne wskazówki. Zanim wykupiłam u Ciebie kurs trochę się obawiałam, że będą to ćwiczenia, które można znaleźć w internecie, dlatego bardzo pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie gdy okazało się, że moje obawy były bezpodstawne. Ćwiczę codziennie, po miesiącu dam znać jak efekty.

Pozdrawiam ♥️

Sylwia

Bardzo gorąco polecam! Uczestniczyłam w zajęciach Warsztaty Mini na początku lutego. W ciągu 2-tygodniowego kursu codziennie otrzymywałyśmy filmiki z ćwiczeniami do opanowania, a później podczas warsztatów prowadząca indywidualnie korygowała błędy i wyjaśniała wątpliwości. Otrzymałam dużo wiedzy teoretycznej oraz wskazówek przydatnych podczas wykonywania ćwiczeń. Przez pandemiczne okoliczności zajęcia odbywały się online, ale mimo to WARTO!

Ćwiczenia mięśni twarzy to moje największe odkrycie w ostatnim czasie, nie zdawałam sobie sprawy, że tak wiele można osiągnąć samemu, bez poprawek kosmetycznych i skalpela!🤯

Mimo, że to moje początki, to widzę już maleńkie zmiany i nie ma większej motywacji, do dalszych ćwiczeń😎

Naturalność wraca na salony, botoks może się schować! 💪
To na pewno nie moje ostatnie zajęcia z Lilą, będę wracać!

10/10

Pozdrawiam Aleksandra

Na profil Lilii trafiłam przez tzw. „przypadek” chociaż ja w przypadki nie wierzę 😉

To był po prostu ten moment, że powinna powinna pojawić się na mojej drodze 😀

Widząc moją twarz w lustrze widziałam twarz zmęczoną, bez blasku, świeżości i smutną.

Obserwując jej profil pomyślałam, że może warto spróbować i zadbać o swoją twarz właśnie w ten sposób-ćwiczyć jej mięśnie, zwłaszcza, że do medycyny a właściwie chirurgii estetycznej nie jestem przekonana. Od kilku lat dbam o fizyczną kondycję całego ciała i widzę, że dzięki systematycznym ćwiczeniom może zmieniać się dosłownie w oczach więc z twarzą może być podobnie.

A czemu nie poświęcić mojej twarzy kilku minut dziennie jeśli może to zaprocentować w przyszłości pięknym wyglądem. Zaczęłam od małych kroków-warsztatów MINI. Byłam z nich bardzo zadowolona. Nie sądziłam,
że pewne mięśnie znajdują się na mojej twarzy i mogę jeszcze nimi poruszać 😀 Lilia każdej z uczestniczek poświęcała uwagę aby ćwiczenia były wykonywane prawidłowo

Sylwia

Cieszę się, teraz mam więcej werwy do działania. Wiem, że to początek, ale wszystko przede mną. Szyja, plecy, trzymanie się prosto to praca do końca życia. Będzie się działo!

Faktycznie działa 😁

Po Warsztatach Mini

Ćwiczenia na środkową część twarzy

Dołącz do mojej społeczności

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje od wszystkich nowościach

.

Copyright Perfect Face 2020. Projekt design BRAND SUGAR. Polityka prywatności. Regulamin sklepu