Mój główny cel

to uświadomienie młodym ludziom, jak ważną rzeczą jest zapobieganie starzeniu się twarzy.

Poznajmy się

Kim jestem

Witam Cię w moim świecie naturalnego piękna!

Mam na imię Lilia.

Tak na mojej twarzy nie widać drastycznych zmian wiekowych. Rozpoczęłam swoją przygodę z Facebuildingiem kiedy zaczęłam zauważać zmarszczki na mojej twarzy. To nie było nic groźnego, tylko: postępująca „lwia zmarszczka”, poprzeczne zmarszczki na czole, „kurze łapki” i opadający kącik ust.

Przyglądając się sobie w lustrze zrozumiałam, że zaczynam nabierać kompleksów a moja twarz przybiera maskę “permanentnego wkurzenia”. Odwiedziłam salon medycyny estetycznej i usłyszałam diagnozę “tylko botoks”. Lekko się wystraszyłam, ponieważ sądziłam, że dopiero po 30 sięgnę po takie metody utrzymania młodego wyglądu. Mając w rezerwie kilka lat postanowiłam poszukać nieinwazyjnych metod odmładzania się.

Próbowałam różnych darmowych ćwiczeń, ale nic nie dawało mi oczekiwanego efektu. Serfując w Internecie natknęłam się na Facebuilding.

To była miłość od pierwszego ćwiczenia!

Jeśli chcesz doświadczyć tego co ja, to zapraszam Cię do mojego świata naturalnego piękna.

Misja

Mój główny cel

Moim głównym celem jest uświadomienie młodym ludziom, jak ważną rzeczą jest zapobieganie starzeniu się twarzy. Kiedy mamy 25 lat, nie myślimy o twarzy, bo wszystko jest na swoim miejscu.

Jednak z upływem czasu zaczynamy zauważać, że pojawiły się „kurze łapki” i policzki już nie są takie jędrne a „lwia zmarszczka” przykleiła się do czoła. W panice zaczynamy wsmarowywać kosmicznie drogie kremy.

Chcę to zmienić i przerwać błędne koło.

Postaw na swoją twarz niezależnie od wieku.

Dołącz do mojej społeczności

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje od wszystkich nowościach

.

Copyright Perfect Face 2020. Projekt design BRAND SUGAR. Polityka prywatności. Regulamin sklepu